Viedeň, Wien, Vienna

Múzeá, pamiatky, reštaurácie, turistické atrakcie, vianočné trhy

Mapa Viedne

Na tejto stránke sme pre Vás pripravili prehľadnú turistickú mapu, kde sme pre teba poznačili všetky dôležité miesta, ktoré by si mal vo Viedni navštíviť. Neskôr pridáme ďalšie miesta, ktorých návšteva sa ti určite oplatí. Veríme, že ti táto mapa pomôže.

Zelenou farbou sú na mape vyznačené miesta so zaujímavými turistickými atrakciami ako je napríklad Zoo Viedeň alebo Haus des Meeres. Červenou farbou sú na mape vyznačené zaujímavé múzeá a pamiatky ako je napríklad Hofburg alebo Museumsquartier. Modrou farbou sú na mape vyznačené miesta, kde sa konajú zaujímavé vianočné trhy vo Viedni.

Žltou farbou sme vyznačili náš tip na ubytovanie vo Viedni. Ružovou farbou sú vyznačené ostatné miesta, ktoré by sa Vám mohli hodiť. Kokteilovým pohárikom sú označené miesta, kde si môžete užiť trochu zábavy vo Viedni. Nezabudnite si mapu aj oddialiť, niektoré miesta sa nachádzajúmimo oblasti, ktorá je viditeľná na mape.


Zobraziť Viedeň na väčšej mape

Kľúčové slová:
viedeň, vienna, wien, mapa, belvedere, hofburg, vieden, schonbrunn, museumquartier, ubytovanie vo viedni, prater, madame tussauds, haus des meeres, turistická mapa, turisticka mapa


Copyright © 2020 - Viedeň, Wien, Vienna - Múzeá, pamiatky, reštaurácie, turistické atrakcie, vianočné trhyKamNaVikend.eu | Mapa stránky