Kufri Mat Zásobník Boot Líniové Poschodí Cargo Koberec Blato Ochranu Podložky Non-slip Príslušenstvo Pre Kia Sorento 7 Sedadiel 2013


Štítky: xceed, sorento batožinového priestoru, tesla model x batožinového priestoru, 2013 kia sorento, zrastov turtleneck, kia kx1, honda fit slnečná clona, eado auto príslušenstvo, pre kia sorento, koberec ford.

€22.60 €30.13
  • Skladom
  • w1250


Produkt: Zadný Kufor Mat / Cargo Líniové Obutie:Pre Kia Sorento 7 Sedadiel 2013 2014 Nie je fit 5 Sedadlo !!! Položka obrázok je prevzatý od skutočného produktu, pozrite si Prosím tvar vášho auta zadné boot poschodí, a zabezpečiť vhodnosť PRED nákupom.

Zahŕňa : 1xBrand Nový Zadný Kufor Cargo Mat

Farba : Čierna

Materiál : Silný Polyetylénu Forme (TPR - Tepelné molitanom)

Funkcia :

Zdvihol 3D pery pomáha obsahovať škvrny

Vode odolná, proti-Poškriabaniu a chemikáliám. Chráni kobercom batožinovom priestore vášho auta.

Prispôsobené, aby zodpovedali kontúry vášho vozidla

Možné zložiť pre dopravu a skladovanie, vlnky na okrajoch sa vyhladí a vrátiť sa do jeho tvarovaný tvar akonáhle je čas na odpočinok, na deň alebo dva vozidiel

Oznámenie o doprava : Vzhľadom k veľkosti tohto produktu, bude to len možné sklopiť pre lodnú dopravu. V záujme plynulého to, prosím len prevráťte ho a preložte ho znova. Alebo nechajte mat pod horúcim slnkom na niekoľko hodín, potom je potrebné vrátiť sa na jeho tvarovaný tvar po dni alebo dvoch vozidiel.


  • Druh Materiálu: Syntetické Vlákna
  • Materiál:
  • Plniaci Materiál: Prírodné vlákna
  • Názov Značky: lane legenda


Napísať recenziu

Súvisiace produkty