6typ Lesk Tylu Páse s nástrojmi Iskrivá Farba Oka Roll DIY hlavový most Klipy Pom Pom Remesiel Osobné vyrobené Party Dekorácie Dodávky


Štítky: veľký lesk pom poms, bielizeň pom výbava, roll tull, memopad rose gold, Šírka, fantasy tylu roll, zlatko tylu páse s nástrojmi, obrie pom výbava, hladké tylu roll, šedá tylu páse s nástrojmi.

€5.07 €7.80
  • Skladom
  • w1286


Funkcie:

Ľahko zložiť, zápas rôznych príležitostiach, štýlov a farieb zobraziť osobitný štýl

Všetky Tylu roll sú vyrobené z 100% Polyester materiál

Ideálny pre zdobenie svadobné, strana,Tému Party, Narodeniny, shop, hotel atď.

Materiál: 100% Polyester

Veľkosť: 6typ x 50 metrov

šírka:6typ

Dĺžka:50yards (o 45meters)

Poznámka: Pretože fotoaparát a rôznych svetelných sa môže líšiť od snímku, snažíme sa ukázať tie farby, ktoré je najbližšie k skutočného produktu, a tam môže byť mierne rozdiely. Požiadať o oslobodenie. Prepravná Služba 1.Ak existuje nejaký problém produktov, kontaktujte nás prosím v prvom rade a môžeme rokovať na to. Budeme sa snažiť vyriešiť to uspokojivé. Ak ste naozaj nebude chcieť to, prosím, poslať ich späť k nám do 7 dní, a vy by ste mali mať vrátiť prepravné náklady. Po tom, čo sme dostali vrátiť tovar, dávame si plnú náhradu. 2.môžete nás kontaktovať bu trademanger alebo odchode nám správu alebo e-mailu nám, radi vám odpoveď do 24 hodín, a do 36 hodín na víkend.naša pracovná doba: AM 8:30~PM 22:00 (Peking čas) Odoslať & Náhrady Ak máte akékoľvek otázky o produktoch či objednávkach, prosím neotvárajte sporu ľahko, môžete sa na nás obrátiť v prvom čas, budeme riešiť čo najskôr, aby ste uspokojivé riešenie. Spätná väzba, Ktorú spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezdičiek ak ste saticfied s našimi položky a služby. Prepravná Služba 1.Ak existuje nejaký problém produktov, kontaktujte nás prosím v prvom rade a môžeme rokovať na to. Budeme sa snažiť vyriešiť to uspokojivé. Ak ste naozaj nebude chcieť to, prosím, poslať ich späť k nám do 7 dní, a vy by ste mali mať vrátiť prepravné náklady. Po tom, čo sme dostali vrátiť tovar, dávame si plnú náhradu. 2.môžete nás kontaktovať bu trademanger alebo odchode nám správu alebo e-mailu nám, radi vám odpoveď do 24 hodín, a do 36 hodín na víkend.naša pracovná doba: AM 8:30~PM 22:00 (Peking čas) Odoslať & Náhrady Ak máte akékoľvek otázky o produktoch či objednávkach, prosím neotvárajte sporu ľahko, môžete sa na nás obrátiť v prvom čas, budeme riešiť čo najskôr, aby ste uspokojivé riešenie. Spätná väzba, Ktorú spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezdičiek ak ste saticfied s našimi položky a služby.


  • vzor: BODKA
  • Materiál: Iné
  • Príležitosti: Deň matiek
  • Názov Značky: DHANXINZ
  • Číslo Modelu: S0010


Napísať recenziu

Súvisiace produkty