52Pi 5-Pack HC-SR501 Nastavenie IR Pyroelectric Infračervené PIR Snímač Pohybu Detektor Modul pre Arduino pre Raspberry Pi Súpravy


Štítky: hc sr505, arduino pir, hc sr501, pi, ir modul, drop sensor, raspberry pi 4 senzor, pir arduino, snímač modul tiguan, arduino nano.

€7.38
  • Skladom
  • w250


5Pack PIR Čidlo Pre Raspberry Pi

Popis PIR je skratka pre Pyroelectic Infračervené Radiálne Senzor alebo Pasívny Infračervený Snímač. PIR je elektronický senzor, ktorý detekuje zmeny v infračervené svetlo cez určitú vzdialenosť a dáva elektrický signál na jeho výstup v nadväznosti na zistené IR signálu. To dokáže detekovať akýkoľvek vyžarujú infračervené objektov, ako sú zdravie ľudí alebo zvierat, ak je rozsah snímača, alebo sa vzdiali z dosahu, alebo sa pohybuje v rozsahu snímača. PIR snímač modul môže byť rozdelená do dvoch častí infračervené citlivé crystal a spracovanie obvod.

Vlastnosti Jednoduchá montáž 5V signál Nastaviteľnou citlivosťou Kompatibilný s väčšinou MCU alebo Vývoj Doska

Špecifikácia Prevádzkové Napätie: 5V'20V Aktuálna spotreba: 65 mA, keď to zistí akékoľvek zmeny v infračervenom svetle. Výstupné Napätie:Keď modul detekuje pohyb infračervené výstup ide VYSOKEJ úrovni 3,3 V, ak modul detekuje bez pohybu to ide NÍZKE alebo 0 V po stanovenej lehote. Času oneskorenia: A gombík je za predpokladu, ak chcete nastaviť čas pre výstup na pobyt VYSOKÁ po zistení, IČ. Toto je čas môžete nastaviť od 5 sekúnd do 5 minút. Citlivosť Rozsah: uhol detekcie plocha je približne 110 stupeň kužeľ. Gombík je vzhľadom na nastavenie citlivosti; my sa môžu líšiť v závislosti od 3 meter až 7 m kolmo na seňor. Citlivosť znižuje, ako sme sa presunúť oboch stranách senzor. Prevádzkové Teploty: Do HC-SR501 má impozantné prevádzková teplota od -15 do +70 stupňov Celzia. Nerobili vôbec nič prúd: Nečinnosti prúd je aktuálny spotrebované od ponuky, ak snímač nie je zistení akejkoľvek pohybu, alebo keď je v pokoji. To spotrebúva menej ako 50 uA, ktorý robí snímač batérie prostrediu. Spúšť režimy: PIR modul má dva režimy spúšte: Jeden spúšť / non-režim opakovania a opakované spúšť. Tieto dva režimy môžu byť prístup zmenou jumper pozícii v module. Jediný Režim čítania / Non-Režim opakovania:Keď PIR snímač je nastavená v jednej režim čítania (a časovač gombík / odkladu čas je nastavený na 5 sekúnd (povedzme)), keď človek zistí výstup zmení VYSOKO na 5 sekúnd a zmení NÍZKA. Opakujte Režim čítania: Keď PIR snímač sa nachádza v opakovať režim čítania, keď človek zistí výstup zmení VYSOKEJ časovač počíta za 5 sekúnd, ale keď iný človek je zistiť s tých 5 sekúnd časovač resetovanie na nulu a počíta ďalších 5 sekúnd po 2. človek je detekovaná. Blok Čas: blok čas je časový interval, kde senzor je vypnuté alebo nebudú detekciu pohybu. Blok čas pre HC-SR501 je 3 sekúnd je predvolené. Tento problém sa vyskytuje po uplynutí času oneskorenia (ktorý bol nastavený časovač gombík) výstup ide NÍZKOU na 3 sekundy; počas tohto intervalu bez pohybu sa zaznamená. Po 3 sekundách (NÍZKA) snímač bude pripravená na detekciu pohybu znova.Inými slovami, ak senzor detekuje pohyb výstupu ide VYSOKÁ, výstup zostáva VYSOKÁ ako na časovač gombík (povedzme 5 sekúnd), po 5 sekundách PIR senzor ide NÍZKY, NÍZKY signál zostane na 3 sekundy bez ohľadu na nový podnet, ak existuje. Rozmery modulu: senzor je dostatočne kompaktné, aby sa skryť od ľudí zobrazenia tak, že to nebude mať vplyv na zdobí atď. Je to opatrenie, 32 mm x 24 mm. Veľkosť šošovky: bielom dome štruktúra, ktorá ohraničuje pyroelectric senzor sa nazýva Fresnelove šošovky, ktoré zvyšujú rozsah detekcie a vyzerá to nepriehľadné. Je to opatrenie, 23 mm v priemere.

Balenie obsahuje

5 x PIR Čidlo 5 x Suchým zipsom 5 x 4Pin samíc a Samcov Jumper drôt Galéria:


  • Názov Značky: 52Pi
  • Kompatibilné s: Raspberry Pi / Arduino
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Príslušenstva: Plochý Drôt, Kábel


Napísať recenziu

Súvisiace produkty