Pet Studne Výmena Čerpadla prísavný držiak Pet Plniace Čerpadlo s LED Osvetlenie pre Mačky, Psov, Malých a Stredných Pet Vody Dis


Štítky: pet studne zvieratá, veľké fontány cat, mačka vodopád, hľadanie fontány cat, pet studne 14, mačka fontána, led mačka fontány, kovové mačky fontány, fontána pet, veľké pet fontány.

€6.80 €11.14
  • Skladom
  • w54


Pet Studne Výmena Čerpadla prísavný držiak Pet Plniace Čerpadlo s LED Osvetlenie pre Mačky, Psov, Malých a Stredných Pet Vody, Dávkovače

Odrážky: 1、kvalitné Vodné Čerpadlo: Toto čerpadlo je určené pre malé a stredné pet vody, dávkovače, ktoré môže vyriešiť všetky problémy, ktoré nemožno vyriešiť tým, filtračná špongia. Vezmite prosím na vedomie, že opatrenie spodnej časti drezu vášho domáceho maznáčika plniace čerpadlo: o 1.8x1.7 palcov a 1.2 cm vysoká.

2、USB Nabíjanie: USB môžete použiť kábel 1,8 m/70.87 v(o) účtovať čerpadla. Modré svetlo ukazuje, že čerpadlo pracuje správne. A je vybavený USB konektor vhodný pre rôzne aplikácie, ktoré môžu byť použité v prenosnej nabíjačky, počítače, napájacie banky, atď.

3、Ultra-tichý Čerpadla: čerpadlo robí hluk, ktorý je menej ako 40 dB pri práci, takže si môžete sotva počuť zvuk vody, a nie, aby váš maznáčik nervózny alebo ovplyvniť vaše zvieratko odpočinok.

4、Vymeniteľné a Vyčistiť: čerpadlo možno odstrániť bez akýchkoľvek nástrojov. Vyčistite čerpadlo každé dva týždne vyčistiť špinu, vlasy, srsť a tak predĺžiť životnosť čerpadla a zabezpečenie kvality vody.

5、Jednoduchá Inštalácia: čerpadlo funkcie, 4 robustné prísavky. A čerpadla a dátový kábel sú súčasťou balenia.(Upozorňujeme, že napájací adaptér nie je súčasťou balenia)

Špecifikácie(o):

Názov: Ponorné Čerpadlo

Materiál: plast

Model: AC 5 voltov s LED

Plug-in metóda: USB port

Dĺžka kábla: 1.8 m/70.87 v

Zásuvky priemer: 10,5 mm

Hluku: ≤40DB

Zaťažovací prúd: 280MA

Príkon: 1.5 W

Maximálna dopravná výška: 50 CM

Maximálny prietok: 160L/H

Nepretrţitom pracovnom živote>10000 hodín

Odolnosť proti vode: IP68 na 100% potápanie

Použitie: vhodné pre domáce LED elektrický zásobník vody

Balenie: box

Balenie Zoznam:

1* Ponorné Čerpadlo (bez adaptéra)


  • Objem: 2L
  • Max. Výstup: 400g
  • Min Výstup: 150G
  • Napätie: 110-240V
  • LCD Displej: No
  • Materiál: Plastové
  • Zdroj Napájania: Batérie


Napísať recenziu

Súvisiace produkty