Veľké veľké veľkosti 128x64 12864 OZUBENÉ lcd displeja modul sériové SPI STN modrá obrazovka 3,3 V ST7565 ST7567 ST7565R vysokej kvality LG12864K


Štítky: oled displej spi 128x64, Lcd 128x64, ozubené displej, gmg 12864 lcd, ozubené lcd, veľký lcd, rhcp, 1 palcový lcd displej, st7920, lcd st7565 1 7.

€4.91
  • Skladom
  • w715


Tento produkt je vhodný pre priemyselné aplikácie, vysoká spoľahlivosť!

Rozvoj môže poskytovať podrobné informácie a technickú podporu ! Pls. obráťte sa na nás .

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité . ak máte akýkoľvek problém, Pls. obráťte sa na nás prvý. Verím, že môžeme vyriešiť problém spoločne. Vďaka!

Žiadny problém, o zásielky a náklady na prepravu pls. obráťte sa na nás !!!

O nás

Vznikol v roku 2001 skupina skúsený R&D inžinierov v LCD priemysel, Naša továreň je uznávaný ako jeden z najprogresívnejších spoločností v dizajne a výrobe malých a stredných LCD modulov v pevninskej Číne.

Pracovali sme s naším partnerom v spoločnosti, Sláva Zvuk (Asia) Ltd. z Hong Kong pre zahraničných zákazníkov v USA, Európe a v mnohých ďalších krajinách.

Opierajúci sa o naše pevné systém riadenia kvality, inovatívnych výrobkov, dizajnov, a dobre vybavená výrobné zariadenia, sme schopní poskytnúť komplexné, nákladovo efektívne a vysoko kvalitné služby s pridanou hodnotou pre zákazníkov. Laurel ponúka široký sortiment štandardných a na mieru šité moduly, znak grafické, KLAS, OZUBENÉ a KARTU, a rôzne podsvietenie systémov. Aplikácie siahajú od nástrojov, riadenie procesov, spotrebiteľ, lekárske, POS komunikácie.

Uznávajúc, že globálnej ochrany životného prostredia je zodpovednosť na celom svete, Laurel dodávky RoHS produkty pre našich zákazníkov.

Od svojho založenia, Laurel držal zásady "Spolupráca", "Inovácia", "Kvality" ako sa naša podnikateľská filozofia. V budúcnosti, Laurel sa tiež snaží uspokojiť potreby zákazníkov a pridanú hodnotu pre zákazníkov.

Kontaktujte nás pre vaše požiadavky a my vás prevedie cez najlepšie LCD systém pre vaše aplikácie.

Prepravné Podmienky

1.Čína Príspevok a HK príspevok je Registerd mail. trvať 15-30 dní. dorazí. niekde bude potrebovať oveľa viac! Ak v naliehavých.Pls vybrať DHL/FEDEX/TNT/EMS .

2.Nie sme zodpovednosť za žiadne dôležité povinnosti, dane a poplatky. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Spätná väzba:

1. Všetky e-maily budú zodpovedané s 1business deň. Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo vadí váš e-mail a budeme odpovedať vám čo najskôr

2.Úprimne dúfam, že si môžete nechať nám pozitívny komentár a 5-star Podrobné Hodnotenia, ktoré sú životne dôležité pre rast našej spoločnosti, váš dobrý spätnej väzby je najlepší podporu pre nás, Ak máte akýkoľvek problém, pls.obráťte sa na nás . Dúfam, že máte dobrý služobná cesta v našej predajni ,Ďakujem!


  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: LG12864K-BDW
  • Kompatibilné Značka/Model: ŽIADNE


Napísať recenziu

Súvisiace produkty