70.5x74.1 Sada 4 Náboj Kolesa Krúžky 70.5 ID 74.1 OD Hub Stredové Krúžky Z Polykarbonátu, Plastové Alebo Hliníkové Zliatiny


Štítky: huawei prípade luxury diamond ring, vzduchové hadice spojka typy, kľúč skrutkovač otvárač keychain, koliesko centrum hub stredové krúžok, čierne plastové náboj kolesa stredové krúžky vlastné, retro hračky 1920, ženy 40 sandále, plakať dievča bikiny, pantues horúca láska, tenisky gondola.

€3.70
  • Skladom
  • w768


Hub-Stredové Krúžky

Prosím, overte, to je hub-centric " krúžok chcete, sme len

záruka sa zobrazí správne popísanej nižšie.

Množstvo: 4 Hub-Stredové Krúžky (Jeden Súbor)

Polykarbonátové konštrukcie má zvýšenú odolnosť voči teplu a nárazu. Opravuje kolesa a náboja rozmery. Centrá koliesko na vozidlá hub a zabraňuje vibráciám. Produkt snímku, zobrazí sa používa na popis a odkaz len. Skutočný vzhľad produktu sa môže líšiť v závislosti iný vzor a/alebo hrúbky. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a správa ma. To je kupujúci je zodpovedný za overenie riadneho montáž položky, pred nákupom.

Ohlasy

Ak nie ste spokojný z akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás pred zvažuje odísť, negatívny/neutrálne spätnú väzbu. Budeme tvrdo pracovať, aby sa uistite sa, že každý zákazník, 100% spokojní a vyriešiť akýkoľvek problém pre vás a vždy nechajte pozitívnu spätnú väzbu na všetkých našich zákazníkov. Ak ste spokojní s produktom, ktorý ste dostali, prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 skóre DSR.

Návrat Politiky

Všetky vrátený tovar musí získať Return Merchandise Authorization (RMA) Číslo pred návratom. Všetky vrátené balíkov bez RMA# budú zamietnuté. Pošlite nám e-mail na Číslo RMA. Pohľadávky musí byť predložená do 14 pracovných dní po obdržaní tovaru. Všetky vrátenie bude vystavený 20% doplnenie stavov poplatok. Kupujúci je zodpovedný za všetky vrátenie prepravného. Ak zdarma plavby ponuka, skutočné poštovné a manipulačný poplatok bude odpočítaná z vašej platby.


  • Názov Značky: passches
  • Materiál: Polykarbonát Plastové Alebo Hliníkové Zliatiny
  • Číslo Modelu: 70.5x74.1


Napísať recenziu

Súvisiace produkty