4PCS Navigačné Svetlá Lodné Príslušenstvo, Lodné Svetlo Morských Lodí Jácht Príslušenstvo Navigácie svietenie Na Lodi


Štítky: boot príslušenstvo marine, loď kryt, loď držiak nehrdzavejúcej ocele, kp39, loď časť, bimini top čln, boston stoličky, solárne navigačné svetlá, plachetnica príslušenstvo blok, marin.

€11.46 €15.91
  • Skladom
  • w771


Špecifikácia:

Flush mount -- Materiál: ABS Plast -- LED Typ: 6-2835-SMD -- Napätie: 12V-24V DC -- Vodotesný: IP67 -- Priemer: 3 palca -- 2 Drôty(Čierny vodič je Negatívny, Červený vodič je Pozitívny) Aplikácie: Loď Stern & Plávať Platformu Svetlá Loď Kotvy Svetlá Čln So Súhlasom Svetlá Flush Navigačné Svetlá Truck Blatník/Bočné Obrysové Svetlá Indoor & Outdoor / Vonkajšie Použitie Záhrady, Nádvoria Osvetlenie

Funkcie:

3 palcový Priemer & 6 Široký AngleLED Svetlá: V tejto navigačné svetlo, máme vložené šiestich LED svetlá s široký svetelný uhol, nízka spotreba, vysoký svetelný čistoty a koncentrovaný lúč. Pretože tieto šiestich LED lodičky svetlá nemajú vlákna štruktúry, nie teplo, keď je zapnutá, ktorý sa vyhýba problému vlhkosti priesaky cez objektív vo vlhkom prostredí. Rozšírené Materiál: Táto loď ľahké telo je vyrobené z kvalitného a odolného príruby konštruované chróm-platedplastic, tak majú vynikajúcu odolnosť voči korózii, zabezpečuje, aby naše morské svetlo môže žiariť aj v vlny a búrok, ako pevný guardian. Nepremokavé a Trvanlivé: Odolné plastové poskytnúť prvú vodotesný bariéru pre tento navigačné svetlo, a jej široké drenáž tekutiny dizajn je ťažké udržať dažďovú vodu a morskej vody. Okrem toho, každý vodotesný IP67 morského svetla prešla prísnymi vzduchu skúška tesnosti pred tým, než opustí továreň. Široký Aplikácie: Jeho embedded zariadenia dizajn robí napisane lightscan byť integrované do akejkoľvek budovy, vhodný pre kempovanie prípojné vozidlá, lode, člny, jachty, karavany, RV aplikácie. Je vhodný pre všetky vnútorné a vonkajšie aplikácie, ako dekoratívne osvetlenie, schodisko, svetlá, morské svetlá, paluba svetlá, zadné svetlá, parkové osvetlenie, Kabína Svetla a tak ďalej.


  • Materiál: ABS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty