Viedeň, Wien, Vienna

Múzeá, pamiatky, reštaurácie, turistické atrakcie, vianočné trhy

Ubytovanie vo Viedni

Ak sa rozhodneš vo Viedni stráviť viac dní, určite budeš potrebovať nejaké ubytovanie vo Viedni. Výhodou Viedne je jej rozsiahlosť a skvelá mestská doprava. Vďaka tomu je všetko blízk a preto nie je problém nájsť si lacné ubytovanie, ktoré síce nemusí byť v centre mesta, ale napriek tomu je z neho všetko na skok. Samozrejme ak preferuješ pohodlie luxusných hotelov, na výber máš z desiatky hotelov. Už si len stačí vybrať.

TIP: Rezervácia ubytovanie cez Booking.com


Kolpingsfamilie Wien-Meidling Hotel

Jedná sa o pomerne malý a starý hotel, ktorý nájdete na Bendlgasse 10. Napriek tomu ho môžeme odporúčať, ak v ňom chcete len prenocovať a neočakávate od neho žiadny luxus. Navyše neďaleko od neho je zástavka metra, takže sa z tadeto dostanete všade, kde potrebujete.

Cena za jednu osobu na 1 noc sa pohybuje v rozmedzí od 20 € do 50 €.

TIP: kolpinghaus-wien12.at

MEININGER Hotel Wien Downtown Franz

Jedná sa o príjemný hotel, ktorý prešiel rekonštrukciou a nájdete ho na Rembrandtstrasse 21. Hotel sa nachádza v blízkosti rieky Dunaj a historického centra Viedne. Neďaleko hotela sa nachádza stanica Schottenring. Z nej vedú linky U2 a U4, takže sa z tadeto dostanete kamkoľvek vo Viedni. Na izbách je k dispozícii kúpeľňa so záchodom, TV a Wi-Fi. To je však obmedzené na jedno zariadenie, pričom si je nutné pýtať prihlasovacie údaje na recepcii. Niektoré izby majú aj klimatizáciu.

Trojôžková izba stojí približne 48 € na noc, pričom v cene je už zahrnutá aj 10% daň a mestský poplatok. V prípade potreby je možné si objednať raňajky za 5,90 € na osobu alebo obedy a večere za 9,90 € na osobu / jedlo. Lacnejšie Vás však vyjde stravovanie mimo hotela.


Kľúčové slová:
viedeň, vienna, wien, vieden, ubytovanie vo viedni, kolpingsfamilie wien meidling hotel, hotely vo viedni, penzióny vo viedni, hostely vo viedni, ubytovne vo viedni, penziony, schottenring, metro, meininger hotel wien downtown franz, dunaj, historické centrum, historicke centrum, wi-fi vo viedni, zoznamenie vo viedni, stretnutie vo viedni, vztahy vo viedni, laska vo viedni


Copyright © 2019 - Viedeň, Wien, Vienna - Múzeá, pamiatky, reštaurácie, turistické atrakcie, vianočné trhyKamNaVikend.eu | Mapa stránky